Math Challenge

137 hlasů .65%

Spuštěno: 64140x | 0,35 MB


Ovládání hry - Math Challenge

1 - 9
Psaní výsledku

Popis hry - Math Challenge

Math Challenge Tato hra je spíše pro nadšence do matematiky. Jelikož se zde budete zabývat jen matematickými počty. Na začátku uvidíte tabuli, a bude vaším úkolem k příkladům které se na ní budou objevovat přidat výsledek. Příklady jsou sice lehké ale uvidíte že v časovém presu podlehne každý.

Pokud vám funguje špatně psání(většinou to je u notebooků bez numerické klávesnice), tak si zkuste přehodit klávesnici na anglickou(většinou CTRL+SHIFT - obojí vlevo).

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Nejlépe hodnocený komentář

Komentáře

percyk001VIP

dobrá hra, ovšem v soutěži je moc kráký čas, to nevadí za to nemohu kritizovat hru, nemá na rapid math ale ohodnotil bych ji 7,5/10

+ +0 -
percyk001

tóďaVIP

55:57, ale dalo to zabrat až na potřetí, doporučuji několikrát, neb se opakují skoro stejné počty, takže si je budete pamatovat

+ +1 -
tóďa

KyoyaVIP(Smečka)

Taky to máte tak že, soutěžní hry které jsou pro vás lehké, baví vás... tak tam někdo už napsal do komentářů odpověď, ale soutěžní hry co jsou pro vás těžké, nebaví vás, nechcete je dělat... tak v komentářích odpověď nenaleznete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ONO NEBYL BY TENHLE ÚKOL TAK TĚŽKEJ KDYBY NA TO BYLA NORMÁLNÍ MÍRA!!!!!!!! 1min 30s POPŘÍPADĚ 2min, ALE TO UŽ JE PODLE MNĚ MOC!!!!!!!!!!!!! Jo a když už jsme u času neuložilo se mi score i když jsem stiskla submit score!!!!! Furt tam mám 2min 34s a to jsem měla 1min 16s!!!!!!!!!!!!

AŤ NĚKDO NAPÍŠE DO KOMENTÁŘŮ HESLO NEBO AŤ ADMIN ZMĚNÍ PRAVDLA!!!!! TÍM MYSLÍM JINÝ MÍRNĚJŠÍ ČAS!!!!!!!!!!!!!!!!!

+ +6 -
Kyoya

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.