Imperil

79%

Spuštěno: 3302x | 11,51 MB


Ovládání hry - Imperil

Z,K
Skok
X,J
Útok
C
Kouzla

Popis hry - Imperil

Imperil Vydejte se s hlavním hrdinou na nebezpečnou výpravu a pokuste se zdolat všechny překážky a nástrahy, které ve hře na vás čekají. Během cesty natrefíte i na množství nepřátelských stvoření, kterým se můžete vyhnout nebo je za pomoci meče zlikvidovat. V každém levelu, které se liší barvou můžete využít písmeno C k nějakému kouzlu. Můžete si vytvářet plošiny nebo měnit průchodnost zdí.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

KurkaVIP(Klubovna)

V prvním světě - zelené pozadí - se opravdu klávesou C tvoří plošiny.
Ve druhém světě - modré pozadí - se klávesou C přepínají části z viditelných na neviditelné, aby mohl člověk projít dál.
Ve třetí světě - růžové pozadí - se klávesou střílí "fireball", za pomocí něhož je možné pohybovat takovou kostkou, na kterou tento útok funguje. Vypnutí je opětovným zmáčknutím "C".
Zatím jsem skončil v tomto světě, uvidíme, co bude dál.

Čtvrtý svět - červené pozadí.
Jinak ještě je možno si "Upgradovat" životy, když na konci každého světa vejdete do míst s bílošedou aurou. Tím pádem Vám zmizí případný pruh "něčeho" pod životy vlevo nahoře. K čemu to něco slouží jsem zatím nezjistil.

+ +2 -
Kurka

KurkaVIP(Klubovna)

Ve čtvrtém světě se tlačítkem C střílí "fireball", které tentokráte funguje jako střelná zbraň na dálku. Je nutné s nimi zapálit všechny pochodně, aby se vám otevřely dveře dál.

Edit 10:59: Tak nakonec dohráno. Čtvrtý svět je poslední, Na jeho konci je takový červ nebo jak to nazvat, který má ´tlamu nahoře uprostřed a po stranách chapadla. Dlouho mi trvalo přijít nato, jak ho zabít.


Musíte seknou obě chapadla (klávesa X) a pak vystřelit do tlamy té potvoře (šipka nahoru + C). Tak se vám bude barevné pozadí postupně vracet od červené k zelené - šedé. Takže je nutné tento postup opakovat 4x, abyste potvoru zabily a hru dohráli smajl

Edit 10:59: * zabili

+ +1 -
Kurka

otto46VIP(Klubovna)

Hezká plošinovka s jednoduchou grafikou. Zábavné je, že si můžeš vytvářet plošinky sám k překonání svislých překážek. Dostal jsem se přes dva záchytné body a když jsem bojoval s ptáky, tak se hra sekla a musel jsem restartovat. Znova už nejdu.smajlsmajlsmajl

+ +0 -
otto46

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.