Age of War 2

215 hlasů .91%

Ovládání hry - Age of War 2

Popis hry - Age of War 2

Age of War 2 Velmi oblíbená hra kterou můžete na našem webu znovu dopřát. Tentokrát v nové podobě. Hra má o honě lepší zpracování než její původní verze. Také zde najdete mnohem lepší ovládání a grafiku. Je pravda že na začátku budete s ovládáním trochu bojovat, protože je celá hra kompletně v angličtině. Úkolem v této hře je ubránit svou jeskyni a zlikvidovat nepřítele. K dispozici budete mít spoustu vybavení a po nějakém čase i možnost vylepšování.

21. nejlepší hra

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Nejlépe hodnocený komentář

Komentáře

Černý sokol

sem borec hej smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl hej poooooočkat smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl ooooo aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl rolničky rolničky kdopak vám dál hlas kašpárek malíčký nebo děda mráz ........................................................ smajlsmajlsmajlsmajl smajlsmajlsmajlsmajlsmajl you is facking not smajlsmajl smajlsmajlsmajl

+ +0 -
Černý sokol

Bedman27

Druhá nej strategická hra na raketce. Ta první (podle mě samozřejmě) je Battle panic. Zde je odkaz:
http://raketka.cz/h/battle-panic

Edit 21:55: Já si vždy šetřím XP a neutrácím je za efekty např. meteority, blesky atd. a vždycky jenom provádím evoluci takže počítač je totálně pozadu jelikož utrácí za efekty smajlsmajlsmajl. Jde v pohodě porazit s děly v 5.

fázi evoluce ale já ho vždycky šetřím a vychutnávám si to když mám poslední fázi evoluce a on jen 5. smajlsmajlsmajl. Supr hra smajl.

+ +6 -
Bedman27

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.