Dofus

Společnost Ankama Studio je francouzská vývojářská firma, která stvořila tuto zajímavou MMORPG hru. Toto studio vzniklo v roce 2001 a může se pyšnit svým dalším kouskem. Na pohled vám hra může přijít velmi jednoduchá a suchá, ale nenechte se zmást. Hra je sice ve 2D a je tahová, ale nabídne vám také spoustu možností, které některé z vás mohou pohltit a to na velmi dlouho dobu.

Na začátku hry si zvolte server, na kterém budete hrát. Nejlepší volba je zvolit server automaticky. Potom se přenesete na tvorbu postavy, která je celkem zjednodušená. Sice budete mít na výběr spoustu povolání, ale nad změnou vzhledu nestrávíte takový čas. Zvolte jméno a hurá za dobrodružstvím!

Objevíte se na neutrálním území, ve kterém se seznámíte s ovládáním a základními prvky této hry. Hra vás perfektně provede, takže se nestane, že nebude vědět, co máte dělat. Dávejte si pozor při dialogu s NPC, abyste je neuráželi nebo neříkali něco nevhodného, jinak nemusí ani k zadání úkolu dojít. Když se zkusíte zeptat znovu tak by to mělo fungovat.

V této hře hraje velkou roli i ekonomika. Budete moct narážet na klasické NPC obchodníky, výměny věcí mezi hráči nebo si můžete dokonce založit i svůj vlastní obchod, ve kterém si můžete rozházet zboží a určit ceny. Když se odpojíte tak to za vás prodá počítač.

Každopádně se můžete těšit i na PvP souboje a spoustu úkolů, kvalitní hudbou, zajímavým prostředím a dobrými efekty.

 

 

 

zpět na seznam článků

Autor: Redakce   |   Publikováno: 31. 03. 2014   |   Zobrazeno: 10943x