Čarodějnice

Fishao

Máme tu zcela novou online pařbu, která vás vtáhne do světa rybaření. Hru si pro vás připravila společnost GamoVation,… (více)

Fishao
Video se načítá
Doporučujeme
Hrát

Halloween Witch's Gold

Pomůžete této čarodějce se dostat co nejdále to jen půjde? Vyhněte se všem překážkám a nasbírejte co nejvíce…

Hra - Halloween Witch's Gold
Video se načítá
80%

Doodle God: Fantasy world of Magic

Draci, Warlocki a čarodejníci ... zadajte úžasný svet fantázie a mágie od ľudí, ktorí vám priniesli Doodle God. Mix…

Hra - Doodle God: Fantasy world of Magic
Video se načítá
82%

Jak fungují hry Čarodějnice

Pokud máš ráda kouzla a čáry, tak jsi v kategorii čarodějnických her správně! Najdeš tady hry, kde bude tvým úkolem připravovat nejrůznější lektvary, měnit princezny v žáby a hlavně kouzlit a čarovat. Naučíš se nejrůznější zaklínadla a zajistíš si tak, že tě nikdo nebude moct přechytračit. A pokud tohle není nic pro tebe, můžeš zkusit třeba oblíkačky, kde si můžeš vybírat nejrůznější oblečení a poté ho oblíkat na princezny. Nebo dáš přednost hrám se zvířatky? Rozhodnutí je jen tvoje.


Nejepší čarodějnické hry

Ve hře Cute Witchy Dress Up bude tvým úkolem obléct krásnou čarodějku, aby se cítila pohodlně a mohla tak v klidu tvořit svoje kouzla a lektvary. Pokud se cítíš na to, tvořit lektvary, tak můžeš mladé čarodějnici pomoct ve hře Olivias Magic Potion Shop tvořit takové parfémy, aby se po nich zamiloval do holky jakýkoliv kluk.Nakonec se ve hře Witch To Beaty Manicure může postarat o kompletní předělání nehtů staré čarodějnice. Jen si dej pozor, aby se ji to líbilo. Nikdy nevíš v co by tě mohla proměnit.