World of Tanks

Máte zájem proměnit svůj domov v prostředí bitevního pole? Ne, to asi určitě ne. Nicméně si můžete přenést ty nejlepší tankové bitvy první a druhé světové války k Vám domů, na monitor. Ano, řeč je o hře World of Tanks, která jako první přináší revoluční online prostředí tankových bitev.

O co vlastně tedy jde? Ano, o tankové bitvy, to už víme, ale co dál? Soupeřit proti sobě budou vždy dvě strany tanků. Většinou se hraje o dobývání základny. Což v praxi znamená, že musíte dojet až na nepřátelské území a nasáčkovat se do vyznačeného okruhu, kde počkáte, než zaberete území na 100%. To hlavní je však bitva, pokud na jedné straně lehnou všechny tanky popelem, tak jste vítěz!

S jakými typy vozidel se vlastně proháníte? Na výběr máte tanky z první a druhé světové války z několika zemí a nechybí ani dělostřelectvo. Můžete si vybrat tanky ruské, německé, francouzské, americké, britské nebo čínské. Doporučuji si vybrat mezi německými či ruskými, mají nejlepší pancéřování a největší průbojnost munice. Britské a americké však také nejsou k zahození. Tanky jsou pak dále rozděleny na lehké, střední, těžké či stíhače tanků.

Tanky lze samozřejmě dále vylepšovat a zkrášlovat. Mezi základní vylepšení, které můžete za vydělané peníze koupit, patří například ochranná vložka proti střepinám, vylepšení tlumičů nebo lepší ventilace, která přidává bonus k vlastnostem vaší posádce. Posádka je taktéž nesmírně důležitá, protože čím lépe je vycvičená, tím snazší je ovládání tanku.

Pokud budete mít nějaké pochybnosti nebo se budete chtít dozvědět nějaké tipy a triky, návody na tanky nebo si stáhnout nějaké skvělé módy, určitě navštivte web excalibur.cz/world-of-tanks.

Wotko je vyvážená, a pokud hrajete za tank z první nebo druhé třídy, nemusíte se bát, že byste se postavili proti tanku z třídy 4 nebo 7. Pamatujte, že nezáleží na typu tanku, ale na tom, jak dobře se trefíte. Po mnoha vylepšeních ze strany vývojářů se na daném tanku počítá každý pixel.

 

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Rozsáhlé bojové mapy
  • Tanky z první a druhé světové války
  • Mnoho vylepšení
  • Skvěle propracovaná grafika
Image galery
Image 1

Image 1

Image 2

Image 2

Souhrnné informace
Autor:Wargaming.net
Domovská stránka:http://worldoftanks.com/
Operační systém:Windows XP/Vista/Vista 64bit/XP 64bit/7/7 64bit