Zomballoons

4 hlasy .62%

Ovládání hry - Zomballoons

Popis hry - Zomballoons

Zomballoons Zomballoons je akční střílečka, ve které musíte zabránit hordě zombie, aby odletěli balónem pryč. Využívat k tomu budete luk, který stačí namířit na nafouknutý balón a tím ho zničit. Za každého zneškodněného protivníka získáte peníze, které vám poslouží na nákup vylepšení.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

KurkaVIP(Klubovna)

Relativně rychlá a snadná hry, kde je třeba propichovat balony zombíkům, aby nevyletěly z obrazu. Celkem se zombíci objevují v 10 vlnách, a vy stoupáte stále výše v objektu - co vlna, to patro. Ve vyšších patrech musíte i přebíhat ze strany na stranu, ale informace se napíše. Mince, které vypadnou ze spadlých balonů, a za které nakupujete vylepšení, musíte sbírat pohybem myši na ně, jinak je nedostanete. Ve vyšších patrech mají balonky také kotvy, jako ochranu, takže je třeba mířit mimo ni.
Poslední kolo - 11. patro, je na střeše a musíte zničit BOSSe, který má 3 balony a všechny chráněny ze 3/4 kotvami. Toto kolo mi přišlo relativně snadné. Za každé máte možnost získat 800 bodů, pokud vám neunikne žádný zombík. Za každého uniklého 100 bodů dolů.
Kolik jsem nahrál, to už nevím, skore hned zmizelo a já si ho nezapamatoval smajl

+ +0 -
Kurka

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.