Theme Hotel

37 hlasů .78%

Spuštěno: 28647x | 3,30 MB


Ovládání hry - Theme Hotel

Kompletní ovládání

Popis hry - Theme Hotel

Theme Hotel Ve hře Theme Hotel si postavíte vlastní hotel. Začnete úplně od začátku, jeden pokoj, po druhém. Nezapomeňte také na servis pro zákazníky. Jde především o restauraci, úklidové služby a také security. Někteří hosté chtějí využívat také prádelnu a podobně. Pokud postavíte hotel na patra, pak musíte počítat také s prostorem na výtahy.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

chvamik

Lidi narazil jsem na hranici sirky je to 36 bloku pokud dobre pocitam je to fakt obrovsky kdyz zaplnite vsechny mista a uz nikde nemuzete stavet

+ +1 -
chvamik

nevimjmeno2VIP(Rakeťákovci)

Jaktože jsem na takovou libovu mega hru narazil až nyní? Jak se dívám tak stejné studio už navázalo hrami jako EMPIRE SHOP 1, 2, 3 ale toto je 1000x lepší! Toto potřebuje pokračování a ne empire shop. Můžete stavět do výšky až do 49 patra, kde už jsem smajl V roce 2009 sem dostal certifikát na 5 hvězdiček smajl Do šířky jsem za tím na omezení nenarazil, ale už je to drahé. Stavíte různé druhy pokojů, výtahů, rastaurací, barů a vůbec aby se měli hosti pěkně smajl Nejlepší strategická hra na motiv management!!! Jsem v roce 2011 a mám hotel pro 328 osob! Ani jednou sem si nezval půjčku a hru nezrychluji ale vychutnávám si ji smajl Také musíte mít dost recepcí, opravářů, číšníka do každé restaurace, ale hlavně hodně uklízeček! Těch mám teď 30. Nechápu jak někdo může krachovat, ale je mi 20 a sem docela dobrej na strategie takže sem šel nahoru jak nic smajl Brzy napíšu seznam jak sem na tom s hotelem, co se týče počtu pokojů, služeb a zaměstnanců.

+ +3 -
nevimjmeno2

boreček buh

muj kamoš je borec von ma jednu hvězdičku a ma přes sto tísíc a něco a vubec nekrachne například ja pořad sem v krachu

+ +2 -
boreček buh

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.