The Torture Game 2

16 hlasů .87%

Spuštěno: 23585x | 0,65 MB


Ovládání hry - The Torture Game 2

Akce
Akce

Popis hry - The Torture Game 2

The Torture Game 2 Pro milovníky brutálního násilí tu máme něco, co vás pobaví. Umučte vysvléknutého pána přivázaného lanem za ruce. Máte k tomu solidní sortiment zbraní a vybavení. Rozbodejte ho ocelovou trubkou, vyřežte mu kůži sekáčkem, rozřezejte ho motorovou pilou, dělejte, jak uznáte za vhodné. Vlevo dole je bar, který ukazuje jeho životy a vedle toho je hned reset, takže když ho zabijete moc brzo, můžete začít znovu a pořád dokola.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

zdenek.busek

tak dal jsem sice super,ale vůbec mě ta hra nebere není co doporučit je tu tak osm her zatím od konce so se dají slšně hrát a tahle fakt ne je mi líto nedoporučuji a nechápu to procentuelní bodování hry s menšími procenty byli proti tomu skvělé.

+ +0 -
zdenek.busek

Smajlik 123VIP

No fuj, až moc brutální... smajl Mělo by se to zrušit... Raketka se pyšní nejlepšími hrami(i když je v nich někdy nějaká ta brutalita), ale tohle sem opravdu nepatří... Například Miami Shark, Feed us, to patří mezi dobré hry, no ne? (I když jsou brutální...)

+ +0 -
Smajlik 123

LukasitoVIP

znám... ale (podle mě a mých představ o věkovém složení zde) naprosto nevhodné! Zkusím napsat adminům.

+ +0 -
Lukasito

kara(holčičí sparta)

na tuhle hru si skoro nemuzu ani vzpomenout hrala sem ji jak mi bylo 6 až 7 roku a ted mi je 9 let !!!!!! fakt celkem brutalni hra , ale pozpominam si na stare casi smajl

+ +1 -
kara

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.