Sift Heads World: 7 Ultimatum

68 hlasů .89%

Ovládání hry - Sift Heads World: 7 Ultimatum

Popis hry - Sift Heads World: 7 Ultimatum

Sift Heads World: 7 Ultimatum Vinnie, Kiro a Shorty jsou opět připraveni vydat se do boje v sedmém díle střílečky Shift Heads World. Tentokrát bude před týmem stát nelehký úkol - porazit vašeho posledního protivníka, kterou je policie. Události však začnou nabírat nečekaný směr, který může být pro vás pohromou.

149. nejlepší hra

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

mrottVIP

Lidi ve Skutečnosti existuje 8 dílů sift heads world. Je to Pravada, Existuje skrytá kapitola která se odehrává asi 24 hodin poté co v sift heads world 6 Vinnie zabil Commoissonera. V této kapitole máte za úkol zabít "Johsona", muže který vždy Alonzovi pomáhal a protože je to jediná mise, tak ta kapitola se v pohodě dá dohrát ani ne za 5 min. Jestli si ji Chcete zahrát tady máte odkaz : http://www.gamesfree.ca/game/8529/play/sift-heads-hidden-chapter.html no nevím jak vy já ji ještě nedohrál protože se mi tam vždy zasekne ta brokovnice tak VÁM se snad poštěstí smajl

+ +0 -
mrott

mrottVIP

YES !!!!!!!!! konečně jsem to dal celýý !!!!smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl ale tohle si klidně přiznám nestydím se za to tam na konci jak si Vinnie sundá ty brýle tam mě to trochu dojímá :,)

Edit 14:50: první díl ze Sift heads world který jsem dohrál smajl

+ +1 -
mrott

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.