SeppuKuties

26 hlasů .84%

Ovládání hry - SeppuKuties

Pohyb

Popis hry - SeppuKuties

SeppuKuties SeppuKuties je logická skákačka, ve které musíte s malými zvířátky posbírat všechny ořechy a dostat se až na konec k zlatému ořechu. To si v některých kolech bude vyžadovat oběti, aby se zbytek mohl dostat bezpečně do cíle. Podaří se vám zdolat všechny levely?

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

pavit

cibacko maš pravdu že nejde udělat level 3-1

Edit 10:13: cibacko já ti pomužu znáš to klačítko na levo stou šipkou tak na těch píchákách zabiješ jednoho stěch zvířátek a toho druhého dáš na toho prmního a pak tiskneš tu klávesnici a pak to zvířátko umře a pak budou ti dvě zvířátka jejich mrtvoli budou na sobě a pak tam pujde to třetí zvířátko skočí na ti dvě zvířátka a pak skočí z těch mrtvol na klíč a pak máš klíč a pak uš víš jak to bude pokračovat

+ +0 -
pavit

Mave33VIP(Gods of Raketka)

cibacka: V tomto levelu musíš prvně vzít zelený klíč, pak vyskáčeš po zeleně označených plošinách a doskáčeš až k modrému klíči. Ten sebereš a musíš odtlačit ty dřževa. Jednoduše budeš tlačit na to kolečko z pravé strany, tak aby spadlo o kus níže. Nakonec si doskáčeš pro červený klíč a pro zlatý ořech.

+ +0 -
Mave33

Mave33VIP(Gods of Raketka)

bebiška: V levelu 5-4 musíš počkat. až velký kruh doputuje na místo, kde se zastaví. Pak vezmeš klič co je napravo, pak klíč uprostřed a nakonec klíč nalevo. Do domečku by ti mělo propadnout malé kolečko, po kterém můžeš vyskočit ven a doskákat si pro ořech.

+ +0 -
Mave33

rexina

-alexaa- jdeš si pro ten červenej klíč a rychle utíkáš před tou koulí a až budeš u dalšího klíče tak za nim skoč vem ho a rychle seskoc dolů než se koule zase rozkutálí

+ +0 -
rexina

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.