Robo Runner

83%

Ovládání hry - Robo Runner

Popis hry - Robo Runner

Robo Runner Další ze série nekonečných běhacích her na skóre. Se svým robotem bude tvým úkolem doběhnout co nejdále. Přitom se však musíš vyhýbat všemožným překážkám a nástrahám, které na tebe čekají. Jaké největší skóre dokážeš uhrát? Nám se v redakci podařilo nahrát skóre až 2 480. Co si dát takhle malou soutěž? První rakeťák či rakeťačka, který/á nás dokáže porazit a nahraje svůj výsledek jako krátké video, kde bude vidět výsledek i skóre, vyhraje 1 000 mincí :). Tak vzhůru do toho, držíme palečky.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

otto46VIP(Klubovna)

Tak tady se pokoušet překonat admina nebo mravence nebudu. Nemám na to trpělivost, nebo nevidím dráhu. Nevím podle čeho si vybrat dráhu a většinou končím v údolí a nejde přeskočit. Mé maximum je 365 a končím pokusy.smajlsmajlsmajl
Admine: Když navrhuješ uložit video, tak by jsi měl někam dát návod jak se dají nahrát videa s průběhem hry. Nemám tušení jak na to a kam to uložit (účet na youtube nemám).

+ +2 -
otto46

eric coumyVIP(Klubovna)

otto46: měl jsem stejný problém, ale lze to natrénovat smajl ona kdyby tam nebyla možnost pokračování ve hře, které se ti nevím až na kolik navýší pokud zkoušíš a zkoušíš, tak toho moc neuhraješ
zvyšuje se rychlost a hlavně ti do toho skočí reklama a jak skončí, tak nestihneš zareagovat smajlsmajl

+ +1 -
eric coumy

BambilionVIP (administrátor)

eric coumy: máme tu vítěze. Sice trochu opozděně přichází odměna, ale snad lepší než nikdy smajl.. Gratulujeme a připisujeme výhru.

+ +2 -
Bambilion

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.