Rapid Easter Rabbit

75%

Ovládání hry - Rapid Easter Rabbit

Popis hry - Rapid Easter Rabbit

Rapid Easter Rabbit Zkuste si tuto super hru, kde budete pomáhat zajíčkovi sbírat vajíčka. Musíte ho přesouvat pomocí vajíček, která hází. Když zmáčknete ve vzduchu tlačítko myši tak se zhmotní na místě.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

KurkaVIP(Klubovna)

Zajímavá hra. Hážeš vajíčka a tam, kde klikneš, tak se zajíček v košíku teleportuje. Zároveň musíš sbírat mrkve, za které máš body a lepší hodnocení na hvězdičky. Hodnocení ti zhoršuje počet použitých vajíček, takže nejlépe je sebrat všechny mrkve na co nejméně použitých vajíček. Hra by měla mít 9 kol.
Ale nevím, jak se vrátit do výběru kol. Na ikony mi myš nereaguje. A také, když náhodou spadnete dolů nebo vás zabijí ozubena kola, začínáte v takovém čtverci, odkud není úniku, ale možná to tak byla chyba hry, že se mi z tama nešlo dostat.

+ +1 -
Kurka

KurkaVIP(Klubovna)

otto46: Aha,. tak 12, neumím počítat, ale stalo se mi přesně totéž smajl Ale já tam skončil, když jsem ve 2. kole spadl dolů, když jsem koukal, kolik tam je kol. A pak mi hra na nic nereagovala smajl

+ +0 -
Kurka

otto46VIP(Klubovna)

Kurka: Při začátku vidím, že má být 12 levelů, ale já udělal dva levely a skončil jsem v uzavřeném čtverci, odkud se nemůžu dostat a po restartu hry začínám vše znova. To odmítám a končím tedy po dvou kolech se ziskem 1560 bodů.smajlsmajlsmajl

+ +1 -
otto46

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.