Neon Ball

82%

Ovládání hry - Neon Ball

Popis hry - Neon Ball

Neon Ball Neon ball je skvělá postřehová hra, ve které máte za úkol naklánět z plošinou doleva nebo doprava a dostat tak kuličku do cíle. V každém levelu můžete po cestě nasbírat až 3 hvězy. Celkem má hra 18 kol a můžete nasbírat až 54 hvězdiček. Kolik se povedlo Vám?

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

KurkaVIP(Klubovna)

Tak Tě trošku doplním a opravím.
Tyto otáčení hry mám rád a tato patří k těm lehčím. Nezačíná se se 3 000 body, ale se 2 000, a za každou sebranou hvězdu je 250 bodů navíc. Získat všechny hvězdy je docela snadné, s žádným kolem jsem se netrápil více než minutu.
Co ti může hru ulehčit, tak je ovládání. Dá se to v pohodě hrát na klávesnici, a nějak si neumím představit, jak jsi to na myši hrál, za to Tě obdivuju.
Já to dohrál e skore 49 154 b.smajl

+ +1 -
Kurka

otto46VIP(Klubovna)

Kurka: Až později jsem si všiml, že se začíná s 2 000 body, ale už jsem to nechtěl měnit. Že se to ovládá šipkami mně ani nenapadlo, protože v návodu uváděli klik vpravo a vlevo a nezkoušel nic jiné.smajlsmajlsmajl

+ +0 -
otto46

otto46VIP(Klubovna)

18 levelů hry na na šikovné ovládání plošin tak, aby světelné kolečko cestou sebralo hvězdičky a dostalo se do cílového kruhu. Body jsou za rychlost (začínáš s 3000 body a časem se stále snižují.) Já tom na první pokus dokončil s 47927 pody a jen 50 z 54 hvězdiček (ve 3 levelech nemám všechny). Pokusím se o zisk všech. Nejvíc mně zmátl návod, že pravé tlačítko otáčí doprava a levé doleva. Záleží však na tom na které straně mačkáš.smajlsmajlsmajl

+ +1 -
otto46

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.