Magnetic Balls

67 hlasů .81%

Spuštěno: 56427x | 0,25 MB


Ovládání hry - Magnetic Balls

Praskání kuliček

Popis hry - Magnetic Balls

Magnetic Balls Magnetic Balls je další z postřehových her, kde je hlavním úkolem spojit stejně barevné míčky a tak je odstranit. Tentokrát se ale budou míčky kupit nekontrolovatelně kolem středu, jakoby přitahovány magnetem. Minimální počet míčků, které můžou zmizet jsou dva. Pokud kliknete na míček, kterého se zrovna nebude žádný jiný stejné barvy dotýkat, přijdete o jeden ze tří životů.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

kubicekpod123

Tak teď si hezky ukradnu zlatou medajly a zítra skusím se dostat i do topu smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl

Edit 17:31: Nevím proč to je v spoj 3 když se tady spojuje nejmíň dva smajlsmajl

+ +0 -
kubicekpod123

jiri1176VIP

Ty Pepo když jsi férový hráč tak se zaregistruj protože nevím jakým způsobem nahráváš tak vysoká skore na které je zapotřebí 3 až 6 hod, Nejsi ani v tabulce neregistrovaných! Že máš radost jak odrazujež od této pěkné hry začátečniky kteří jak uvidí tvůj náhly vpád mezi hráče tak lepší ani nehrají. Není to od Tebe fér!

+ +0 -
jiri1176

jiri1176VIP

Krasna hra ktera potřebuje klid a rozvahu . Vždy si počkej až se ti kuličky sklidni a pak teprve klikni smajl Na hře nic neuspěchaš. Ja jsem hral ten vysledek co vidiš v tabulce vyše 6. hodin smajl takže pomalu a bude krasny vysledek smajl

+ +0 -
jiri1176

jiri1176VIP

Čau PEPO zdravim tě. Jak tě pozorruji jsi vašnivy hrač teto hry jako ja Je ale zajimave že nejsi v žadne Top tabulce. Vždytˇmaš vysledek přes 490000. ToTo je vysledek ktery Tě řadi v tabulce na 3. misto! TAK SE OZVI RAD BYCH TĚ MĚL MEZI PŘATELI .Zdravim. Jiri1176.

+ +0 -
jiri1176

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.