Jungle Wars

3 hlasy .91%

Spuštěno: 5863x | 3,11 MB


Ovládání hry - Jungle Wars

Popis hry - Jungle Wars

Jungle Wars Jungle Wars je akční hra, ve které musíte pomoci hlavnímu hrdinovi zničit všechny piráty. Využívat k tomu budete granáty, které stačí jen namířit správným směrem a hodit. V cestě vám však budou stát různé překážky, takže důležitý bude dobrý postřeh a správné načasování.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

KurkaVIP(Klubovna)

Moc hezká hra s 20 koly, kdy je třeba dopravit granát k pirátovi a dostat ho ze hry. Granáty si můžete házet i mezi sebou. V pozdějších kolech je také potřeba mačkat spínače, které otevřou cestu dál, ale pozor, jsou zrádné, neboť překážka, kterou odstranily, se po chvilce posune zpět, takže je třeba být rychlý a přesný.
Lze také sbírat hvězdy, které jsou za 100 b. navíc.. Skore se začíná odečítat od 900 b. Já to dohrál se skore 12 640. Ale jde se dost zlepšovat, neopakoval jsem totiž kola, která se nepovedla.
Co mě na hře štve, a nevím, zda to není chyba jen u mně, tak je spouštění reklam na pozadí, kdy hra vlastně běží, ale je slyšet otravný a hlasitý zvuk reklamy. smajl
P.S.: Granáty nemusíte nechat vybouchnout, lze je odpálit i za letu zmáčknutím LTM. Na to jsem přišel až v závěru, takže i díky tomu jsem mohl nahrát více a nečekat, než granát u piráta vybuchne.

+ +0 -
Kurka

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.