Goodgame Big Farm

46 hlasů .76%

Ovládání hry - Goodgame Big Farm

Popis hry - Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

POZOR!

GoodGame Farmer prošel několika vylepšeními a změnou názvu. Nově se jmenuje BigFarm a na našem webu si ho můžete zahrát kliknutím na následující odkaz.

Zahrajte si Goodgame BigFarm ZDE!
V této vynikající farmářské on-line hře, která na vás navíc mluví česky, se budete starat o vlastní virtuální hospodářství. Můžete pěstovat zeleninu a ovoce, sadit stromy, pečovat o hospodářská zvířata,.... Za utržené peníze z vaší sklizně potom rozšíříte svá pole, chovy, nebo vylepšíte technické zázemí. Všechno je jen a jen na vás!

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

Katynka1

Lepší byla hra Goodgame farmer a navíc mi to nepřipadá jako vylepšení této hry spíš jakoby ji zrušily a daly novou smajl

+ +2 -
Katynka1

jjikoo

suri02: Souhlasím s tebou, Farmer byla mnohem lepší hna než Big farm,ale co se dá dělat. Já teď hraju hru goodgame Farmfever a je skoro stejná jako farmer. Rozhodně je podle mě lepší jak Big farm. Omlouvám se těm co mají radši Big farm.

+ +1 -
jjikoo

nany

jjikoo: kdes to našla? já sem an těch goodgame.com a vůbec jí tam nevidím a kdyby jí tam viděla tak by tam byla ._.

+ +0 -
nany

suri02VIP(Milujeme koně)

Puma Mnau: Přesně GoodGame Farmer bylo lepší než BigFarm např.: Na Farmer byl trh a mohli jsme se setkávat s přáteli a jinými hráči ,ale na BigFarm není ani trh ani se nemůžem setkávat ani s přáteli ani s jinými hráčí hráči smajl BigFarm hraju ale je to nuda,když si nemůžete pokecat s přáteli nebo jinými hráči smajl

+ +1 -
suri02

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.