Football for Nerds

3 hlasy .41%

Spuštěno: 2887x |


Ovládání hry - Football for Nerds

Popis hry - Football for Nerds

Football for Nerds Nerdi vám sebrali váš fotbalový tým a ještě vás z něj vyhodili. Teď musíte v každém kole všechny tyto chytráky sejmout fotbalovým míčem. Vždy máte omezený počet míčů.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

KurkaVIP(Klubovna)

Zajímavý hra, ve které rozhoduje přesnost. Celkem je ke splnění 30 kol rozdělených do 3 světů po 10 kolech. První je "ulice" či stadion, druhý je z pláže a třetí dá se říct, že takový technický. Ten poslední je nejtěžší, neboť tam hru stěžují elektrické sloupy, které ničí všechny věci, takže je důležité si vše načasovat.
Každé kolo je možno splnit za 3 hvězdy a celkem je možno získat 90 hvězd. já jich získal "jen" 69. Dá se nacvičit, ale asi to bude déle trvat.
Za každé projeté kolo je i 50 bodů, které také získáte za každý dotek míče s nápojovým automatem. Já měl celkové skore 4 550, ale hrál jsme spíše na hvězdy, než na body.

+ +0 -
Kurka

otto46VIP(Klubovna)

Kurka: To nebylo postřehem. Chtěl jsem jenom vylepšit počet hvězd a i když jsem level splnil se třemi hvězdami v přehledu zůstala jedna. Takže vylepšení je možné, pokud se nepřejde na další level.smajlsmajl

+ +0 -
otto46

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.