Flix Ball

34 hlasů .80%

Spuštěno: 9514x | 0,73 MB


Ovládání hry - Flix Ball

Pohyb

Popis hry - Flix Ball

Flix Ball Jednoduchá hra pro dva, cílem je dostat slizkou zelenou kuličku přes soupeřovu obranu. Kdo dřív dosáhne deseti bodů, vyhrává. Hra se ovládá pomocí šipek nahoru a dolů.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Nejlépe hodnocený komentář

AchrajVIP

rada asi je udržet míček co nejdélé ve hře jinak body moc nepřibudou

+ +8 -
Achraj

Komentáře

ShayanteVIP(ZaPa)

Hmmm to je dobrá hrasmajl Za 23600 bronz a za 22100 zlato smajl Mimochodem jde nějak poznat, zda jsem se někdy umístila v top 20? Protože se to pod hrou mění a já si to nepamatuju, i když jsem to hrála třeba včera. Ale v ocenění ten počet umístění v top 20 mám pocit neubývá. Já bych byla schopná hrát jednu hru třeba třikrát a divit se, proč se mi to tam nezměnilo smajl)

+ +0 -
Shayante

edoVIP(Gods of Raketka)

Shayante: Když jsi byl v top dvacitce, tak v pravem hornim rohu nad tabulkou se objevi modrej znak a na ten když klikneš ti napiše jestli si ziskal oceneni nebo ne.

+ +0 -
edo

ShayanteVIP(ZaPa)

Achraj: Jestli myslíš v ocenění, tak to vím, jenom tam není vidět, ve kterých hrách to bylo (popř. nevím kde to najdu) a já si to nepamatuju. smajl

+ +0 -
Shayante

hunysVIP

hunys: musím ještě jednou reagovat na svůj komentář, je tu problém s různým ukládáním skóre, někdo má zlato nad 20.000 bodů a nekdo bronz nad 20.000 bodů smajl toto nebude vůči některým moc fér smajl

+ +1 -
hunys

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.