Endless Boat Float

85%

Ovládání hry - Endless Boat Float

Popis hry - Endless Boat Float

Endless Boat Float Proplovej mezi minami po vodním kanále a snaž se doplout co nejdále. Dej si pozor na to, že při svých manévrech kromě přídí můžeš zavadit o vodní minu i zádí a přijít tak o jeden z cenných třech životů. Za získané body nakupuj nová plavidla.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

otto46VIP(Klubovna)

Šipkami přeskakuješ mezi třemi drahami a vyhýbáš minám. Máš jen 3 životy a i když se hra nezrychluje, tak miny jsou hustější. Na mém PC nestíhám přeskočit z krajní dráhy do druhé krajní dráhy, takže jsem daleko nedojel. Mé maximum je 103 a raději končím. Další loď dokoipíš až za 150, resp. 450 bodů a to trénovat nebudu.smajlsmajlsmajlsmajlsmajl

+ +1 -
otto46

KurkaVIP(Klubovna)

Hra tak reošku na trpělivost a soustředění + nervy. Je nutné se vyhýbat minám. S přibývajícím časem se vlastně nic nemění, rychlost, vzdálenost, nic.
Nahrál jsem 1 000 bodů a pak už mě to přestalo bavit. Skončil jsem na 1 013. smajl
Po dojetí na předepsané vzdálenosti se otevřou další druhy lodí, ale ve hře samotné se nic nezmění.

+ +1 -
Kurka

otto46VIP(Klubovna)

Kurka: Taky používám šipky a ne myš, ale nad 103 se nedostanu. Tam jsou za sebou volné dráhy na opačných stranách a hned mám po všech životech - nestihnu přeběhnout.

+ +0 -
otto46

KurkaVIP(Klubovna)

otto46: Nevím, nemyslím si, já to hraji na šipkách a dá se to v pohodě stíhat. Pokud jsem to zkoušel klikat myší na ty šipky, dostal jsem se max na 13. smajl

+ +0 -
Kurka

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.