Empire Of The Galaldur

12 hlasů .66%

Spuštěno: 34407x | 2,40 MB


Ovládání hry - Empire Of The Galaldur

Popis hry - Empire Of The Galaldur

Empire Of The Galaldur Velice povedená strategická hra, ve které jste vládce. Vaším úkolem v této hře je co nejvíce vylepšit svoje město. A napadnout města okolo, jakmile i města okolo budou vaše tak si podrobit všechno co bude v okolí. Myslím že úkol je docela prostý a jednoduchý, tak na co ještě čekáte ?

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

olda

vždyt jeto lechké

+ +1 -

Selly

Takže, abyste mohli postavit armádu, musíte mít vojáky. Abyste měli vojáky, musíte pro ně mít kasárna (Barracks), abyste mohli postavit kasárna musíte splnit další podmínky, které se Vám zobrazí, když na ně kliknete v nabídce staveb. Podmínky jsou většinou takové, že jiné stavby se musejí nacházet na nějaké úrovni. Stejně tak je to u jednotlivých vojáků (konkrétní stavby se musejí nacházet na dané úrovni). Teprve potom si je můžete koupit. Úroveň stavby zvýšíte tak, že ji necháte (opět za peníze nebo produkty "upgradovat"). Produkty vám přibývají ze staveb (z kamenolomu kámen, ...) pro získání peněz na nákupy je potom můžete prodat na tržišti.
Kdyby se vyskytly další potíže, pište ;)
Úspěšný boj!

+ +2 -
Selly

maty

Vůbec nevím co mám dělat.Pomozte prosím.??

+ +1 -

Ondra

Vůbec nevým jak mám dobývat jiný země.Když najedu na mapu a kliknu dole nato aby ůtočily řekne mě to: Nemůžete postavit armádu.Nemůžete používat cizí armádu

Pomocte mi prosím: ???????????????????

+ +1 -

Bumbrlík

Hustý mocinky moc se mi tahle hra líbí
Miciky Muck MucQ

+ +1 -

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.