Champy Tales: Long Way Home

43 hlasů Hra s oceněním .81%

Spuštěno: 10518x | 8,44 MB


Ovládání hry - Champy Tales: Long Way Home

Popis hry - Champy Tales: Long Way Home

Champy Tales: Long Way Home Champy Tales: Long Way Home je logická hra, ve které bude muset pomoci malému křečkovi dostat se domů do bezpečí. Křečkem můžete hýbat za pomoci přesouvání trávy a bloků hlíny. Musíte však premýšlet rychle, protože na každý level máte jen omezený čas.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

Mne funguje aj v chrome. Len škoda, že mám zobrazených prvých 15 levelov. Ak som nahral nejakých 22 levelov, dostanem sa do vyšších iba tak, že pokračujem levelom č.15. Nedá sa mi prepnút na vyššie levely a íst hrat tam, kde som skončil.

+ +0 -

shaman22VIP(san antonio spurs)

stromokocur: bloky s levely, ocenění apod. se posouvají tažením myši doleva/doprava stejně jako bloky ve hře samotné, takže např. první série jich má 30 a ne 15

+ +0 -
shaman22

caparinho14VIP

Není nad to dávat do úkolu od agenta úkol který nemůžu splnit protože nejede smajl smajl smajl smajl This application is not correctly embedded (wrong wmode value)

+ +1 -
caparinho14

RaptorVIP

Mave33: No nevím, ale pokaždé, když stránka nenajede, tak je ve zdrojáku "opaque" smajl Takže asi je někde chybka při generování stránky.

+ +0 -
Raptor

shaman22VIP(san antonio spurs)

voky15: s hnědým blokem úplně doleva dolů, zbyde 1 zelená kostka - tu posuň o 1 doprava, potom s hnědým blokem doprava nahoru, sebrat ořech a s vytvořeným jedním zeleným blokem o 1 dolů a pak o 3 doprava - zbude samostatné pole s Champym, kterého popostrkáš až k cíli

+ +1 -
shaman22

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.