Burnin Rubber 5 XS

90%

Ovládání hry - Burnin Rubber 5 XS

pohyb
Z
zbraň 1
X
zbraň 2
drift

Popis hry - Burnin Rubber 5 XS

Burnin Rubber 5 XS Dnes vás čeká akční 3D závodní hra plná vzrušení, střelby a napínavých momentů. Vydejte se do závodů na život a na smrt ve svém obrněném autě, které obsahuje mimo jiné i ničivé zbraně. Ty můžete použít pro zničení svého soupeře a získat si tak dostatek času pro dojetí do cíle. Pozor si však dejte na své soupeře, kteří se vás budou v každé situaci snažit zničit.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

otto46VIP(Klubovna)

Hra jízdy s autem se zbraní na ničení ostatních. Začínáš na okruhu (cekem je postupně 12 závodišť). Vybereš si auto (později po zisku mincí si můžeš koupit lepší - je jich dost, ale drahé) a pak ho vybavíš dvěma zbraněmi (ovládáš Z a X). Během jízdy nezapomeň sbírat mince (znak dolaru) a hodně pomáhá sebrat modrou kouli, což je nitro a ostatní Tě pak nedoženou. Vyzkoušel dvě jízdy - první, abych se naučil jezdit a střílet a skončil sedmý a pak ve druhé jízdě jsem již sbíral mince a všechny nitro a bez problému vyhrál. Vylepšovat už auto nebudu a stačí.smajlsmajlsmajlsmajl

+ +0 -
otto46

KurkaVIP(Klubovna)

otto46: Ono si můžeš koupit i lepší auta, ale ty se i odemykají za vyhrané závody, takže se to docela dá. Kupuješ si jen lepší zbraně.
Peníze jsou za zničení aut (1 000 $), sebrání symbolů (100 $), výhru v závodě (10 000 $], zajetí té které trati pod daný čas (10 000 $) a za nalezení skrytého balíčku (10 000 $). Ty jksem ale z 10 tratí, které jsem zatím jel, objevil jen 2x.
Ale musím říct, že hratelost, ovladatelnost a zábava je u této závodní hry na skvělé úrovni oproti jiným závodním hrám zde. smajl

+ +0 -
Kurka

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.