Bratz Facial Makeover

41 hlasů .75%

Spuštěno: 58019x | 0,99 MB


Ovládání hry - Bratz Facial Makeover

Popis hry - Bratz Facial Makeover

Bratz Facial Makeover Je tady super hra pro všechny holky a mladé slečny. Těšit se totiž můžete na kompletní úpravu zevnějšku od čištění pleti až po konečný make up a to u krásné panenky Bratz. Zopakujte si co je všechno před samotným líčením udělat a postarejte se o tuto oblíbenou, i když trošku zanedbanou dívku :)

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Nejlépe hodnocený komentář

Komentáře

Rochelle Goyle(Monster high)

saracool: Děkuji a INI, to je sice pravda že ty hry tu jsou od toho ale vždy, kdyš kliknu na nějakou hru, tak tam najdu samé stížnosti a to mě štve, protože se ten člověk co to vymislel tak snažil a nikdo, kromě některých to neocení a tak jen říkám svůj názor a kromě toho to je ta nej hra ¨z her tohoto typu tak mě nepoučuj s toho, co sama vím nejlíp!!!!

+ +1 -
Rochelle Goyle

INI

Rochelle Goyle :nechápu tě hry jsou zde aby jse hodnotily to je jakoby ti někdo dal schnilé jablko a ty jsi nemohla říct že ti nechutná a musela ho jen chválit!!!

+ +0 -
INI

Rochelle Goyle(Monster high)

INI: to je sice pravda že ty hry tu jsou od toho ale vždy, kdyš kliknu na nějakou hru, tak tam najdu samé stížnosti a to mě štve, protože se ten člověk co to vymislel tak snažil a nikdo, kromě některých to neocení a tak jen říkám svůj názor a kromě toho to je ta nej hra ¨z her tohoto typu tak mě nepoučuj s toho, co sama vím nejlíp!!!!

+ +0 -
Rochelle Goyle

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.