Basketbal Flip

90%

Ovládání hry - Basketbal Flip

Popis hry - Basketbal Flip

Basketbal Flip Ve hře Basketbal Flip bude tvým úkolem v každém levelu dostat basketbalový míč do koše. V cestě budeš mít různé překážky, které můžeš posouvat a natáčet a tak dociliti toho, aby míč opravdu spadl do koše. Podaří se ti vyřešit všechny levely?

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

otto46VIP(Klubovna)

Celkem je 60 levelů a ovládání odrářečů je opravdu někdy těžké. Možná to zkusím dohrát. Zatím stojím v levelu 18smajlsmajlsmajlsmajl

+ +0 -
otto46

KurkaVIP(Klubovna)

otto46: Tak chtěl jsem tuto hru dohrát, ale opět nedohraju. Splnil jsem kolo 56, ale i přes splnění se hra kousne, a nechce mě pustit do 57. kola. Lítají jen ohňostroje smajl
A poopravím DuKa. Počet splnění kol letadlem, které nese více míčů tak, aby některý spadl do koše (v jeho popisu vynechání kola), není 6, ale každou novou desítkou kol se zvyšuje. Takže v 51. kole, jich je možno mít až 18.

+ +0 -
Kurka

DuKVIP(Klubovna)

Docela sranda.smajl Některé levely jdou projít i bez změny postavení prvků (třeba 16, 17). Skončil jsem v levelu 18, protože prostě myší nemůžu chytit prvky, natož je dát přesně tam, tak bych chtěl smajl. Mohl bych vynechat až 6 levelů (!) - tlačítko pro přetáčení nahoře, ale to už není ono, jak mi to nejde. Zápasil jsem s ovladatelností celou dobu, no level 18, to je nechytačka.
No, ještě jsem vyzkošel další levely, level 22 je děsně srandovní smajl

+ +0 -
DuK

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.