Archery Strike 2

89%

Ovládání hry - Archery Strike 2

Popis hry - Archery Strike 2

Archery Strike 2 Archery Strike 2 je perfektní pokračování svého předchůdce. I zde budete muset lukem sestřelovat terče. Ty budou mnohdy buď částečně skryty jinými objekty, nebo se budou pohybovat různou trajektorií. Vaším cílem je všechny sestřelit před vypotřebováním všech šípů. Levým tlačítkem myši natáhnete luk, poté stačí už jen namířit a puštěním levého tlačítka se šíp vystřelí.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

otto46VIP(Klubovna)

Hezká střelba z luku na pohyblivé cíle, takže musíš využívat nadběh. Jen to zamíření je trochu divné a často musím s myší až mimo plochu. První sada je 30 levelů a můžeš střílet libovolný úkol. Další sady se otevřou až za nasbírání dost mincí (za splněné levely). Druhá sada je za 500 a třetí za 1000. Každý splněný level je cca za 30 mincí.smajlsmajlsmajl

+ +1 -
otto46

KurkaVIP(Klubovna)

otto46: Pokud se nepletu, tak 30 úkolů je poád těch stejných. Ta, dle Tebe 2. sada" je pocdle mě jen lepší luk, ale úkoly zůstávají stejné, takže je jich jen 30.
Já to zkouším postupně, ale 12. kolo jsem musel překočit, neboť se mají sestřelit 4 melouny, ale hýbou se jen dva, ty další dva, pokud tam vůbec jsou, sem neuměl najít.
Jinak hra na stejném principu tady již je, a pokud se nepletu, tak se střílejí vázy.
Jinak mince jsou 10 mincí za každý zbývající šíp + 10, pokud to sestřelíš na poslední.

+ +1 -
Kurka

otto46VIP(Klubovna)

otto46: Prostřílel jsem se do možnosti koupit druhou sadu a mám ji otevřenou (selected), ale otevírají se stejné úkoly jako v první sadě.smajlsmajlsmajl

+ +1 -
otto46

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.