Forum - RAKEŤÁK a GAMESA roku 2017

eric coumyeric coumy VIP
GAMESA roku 2017
které tři hry vás letos nejvíce uchvátily či pobavily

RAKEŤÁK roku 2017
kterého rakeťáka či rakeťačky jste si letos nejvíce všimli
kdo vás oslnil, pobavil, inspiroval či pozlobil, prostě zaujal
každý může uvést tři hračičky


PS: vyhlašovatel ankety si vyhrazuje právo vyřadit hlasy podané multiúčty :-P

Komentáře

Olda 70smajlsmajlsmajlsmajlsmajl můj nejmilovanější manžel je naprostá jednička - nejen mezi všemi Rakeťáky, je to nejúžasnější chlap na světě a já ho MILUJUsmajlsmajlsmajl

a pak určo:

mirda 55, otto 46, mikiju 123 smajlsmajlsmajl

hra: Switch smajl ....a hlavně ANT KENDOsmajlsmajlsmajl

PS: A jestli si mě vyřadíš - coumy - že jsem jako multiúčet, tak je mi to fuk....MILUJU HO a hotovosmajl...a je a je a je to NEJ NEJ RAKEŤÁK celého stoletísmajl

+ +5 -

konyx1VIP(STARÝ PÁKY)

naty16: To ti závidím smajl Je se špuntem zápolím s životem jen proto, že je Autík a nikdo z rodiny krom mne ho nechápe. Jeho čistou duši ale nenajdu nikde v celém vesmíru, co budu živ, budeme válčit společně. smajlsmajl

+ +5 -
konyx1

konyx1VIP(STARÝ PÁKY)

Rakeťák roku, to otázka. Asi každý kdo si za své výsledky a umístnění může sám. Skutečné rodiny bojují za své rodiny ale ti nevětší multiučtáři se jim jen smějí. Protože těchto rádoby super hráčů je už většina tak zbylá hrstka má můj hlas a upřímnou podporu k setrvání na těchto stránkách. Baví mne soupeřit s těmito hráči. David Siegl, skvrnka, eric coumy. Hry, jako už minule, Gemcraft Labyrinth a jeho odrůdy, za špunta všechny opičky, Monkey Go Happy, Fireboy and Watergirl, hratelné logické hry. smajl

+ +9 -
konyx1

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.