Forum - Až na konci světa - kapitola 1

ČučíkČučík VIP
V zatoulaném městě byla žila jedna mladá dívka. Žila v malém domku úplně sama a jmenovala se Karolína. Karolínka tu žila už od malička její rodiče ji tu nechali a odjeli do velkého města. To však ale Karolínka neví, Karolínka spí ve své posteli a najednou zaslechla klepání na dveře " Halooo je tu někdo? Karolínko?" Karolínka vyběhne s postele a běží po schodech ke dveřím. Karolínka se zeptá kdo to je?! A ze dveří se ozývá "Kájo to jsem já Květa otevři!" Karolínka otevře a říká "Jee ahoj Květko pojď dál..." Květa je nejlepší kamarádka Kája od malička spolu vyrůstali tak pozve Květu dál a Kája říká "Tak Květko co je? Máš něco zajímavého?" A květa na to "Jo mám tu článek kde je mapa ale nevím jak to pro víst" Kája na to hned vykřikne "No počkej! Můžeme přece přelézt okna až bude noc tak se tam dostaneme stačí jen proběhnout křovím a bude to!" Květa na to "Jo! skvělí nápad ještě že tě mám!" Květka s Kájou se obejmou a jsou u Káji v jejím mini domku a čekají na noc

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

Komentáře

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.