Tibia

Pro fandy RPG her, zkuste si zahrát známé MMORPG Tibia. Tato hra spatřila světlo světa už v roce 1997, od té doby vývojáři z CipSoft pracují stále na nových updatech. Hra je zdarma a není potřeba žádný disk nebo instalace, dá se totiž hrát přímo ve vašem prohlížeči!

Než začnete vůbec hrát tak se určitě přihlašujte pouze na evropské servery (mají lepší odezvu). Budete běhat herním světem, plňte questy, za které dostanete peníze a cenné zkušenosti. Pokud nechcete plnit questy tak nemusíte, můžete jen tak brouzdat městy, prozkoumávat faunu i flóru. Když si chcete dobře vydělat tak musíte navštívit dungeony, také bude velmi záležet na vašich zkušenostech a výbavě. Jakmile dosáhnete 8. levelu tak se budete muset rohodnout, jaké povolání bude mít vaše postava. Na výběr budete mít Druida, Sorcerer (kouzelník), Knight (rytíř) a Paladina. Ti co mají premium účet (za 7,5€ měsíčně), mohou po dosažení levelu 20 postoupit na Elder Druid, Master Sorcerer, Elite Knight a Royal Paladin. Ti co mají tento účet tak mohou získat jisté výhody. Budete mít lepší banku, lepší kouzla a schopnosti, přístup do premium lokací i serverů.

Hra je ze začátku náročná, ale jakmile překonáte počáteční obtížnost, získáte lepší vybavení i zkušenosti tak to bude o něčem jiném. Hra vám také nabídne širokou svobodu, kterou určitě ocení každý z vás. Nebude vám nic nalhávat, když chcete hrát tuto hru tak to není pouze na pár hodin, musíte vynaložit spoustu času.

 

zpět na seznam článků

Autor: Redakce   |   Publikováno: 21. 02. 2014   |   Zobrazeno: 9284x