Lady Popular

Prohlížečových her pro dívky na internetu najdete několik. Ať už se jedná o hru s koňmi Howrse nebo Zoomumbu. Nově si ovšem můžete zahrát také hru Ladypopular, ve které se můžete stát slavnou hvězdou a tou nejpopulárnější Lady.

Hru Ladypopular si může zahrát kdokoliv z vás. Jediné, co je ke hraní potřeba je připojení k internetu. Tuto hru hrajete v prohlížeči, nemusíte ji stahovat ani instalovat a navíc je naprosto zdarma. Stačí se pouze rychle zaregistrovat a hned můžete se svými kamarádkami soutěžit o to, kdo bude mít krásnější a úspěšnější slečnu.

Svět módy pro dívky

Na první pohled může tato hra připomínat klasickou oblíkačku. Jedním ze základních principů hry je totiž oblékání vaší slečny, její zdobení. Není to ovšem všechno, hra toho obsahuje mnohem více a dá se říct, že si tam vytvoříte svůj virtuální svět.

Abyste mohli svoji lady krásně oblékat, je potřeba pro ni nakoupit všechno oblečení a k tomu samozřejmě potřebujete peníze. Ty získáte tak, že ji budete posílat pravidelně pracovat a vydělávat. Pokud ovšem vaše slečna pracuje, nemůžete s ní nijak manipulovat. To ale vůbec nevadí, protože ve hře jsou možností i k zabavení v případě pracovní vytíženosti vaší lady.

S ostatními hráčkami můžete hrát různé minihry, ať už se jedná o puzzle či sudoku. Hraním můžete vyhrát peníze nebo zlepšit vaší lady IQ.

Jakmile vaše slečna vydělá potřebnou sumu, začne ta největší zábava – nakupování. Vydejte se do nákupního centra, kde můžete procházet velké množství obchodů a vybírat si oblečení podle toho, co zrovna potřebujete, ať už se jedná o šaty, spodní prádlo, halenky, kalhoty nebo boty.

Hra Ladypopular toho nabízí opravdu hodně a určitě si ji oblíbíte. Vypracujte se s vaší slečnou až na vrchol a udělejte z ní dokonalou dámu, najděte jí partnera a zajistěte jí úspěšný život!

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

 

zpět na seznam článků

Autor: Redakce   |   Publikováno: 22. 11. 2011   |   Zobrazeno: 20928x