Jak získávat zkušenosti

Vytvořil sis účet na raketka.cz a přemýšlíš, jak se zapojit do velké hry na Raketce? Je to velice jednoduché. Abys získal/a co nejvyšší hodnost v naší síni slávy nejlepších hráčů, musíš sbírat zkušenosti.

Zkušenosti můžeš získat:

 

  1. Hlavně za splněné odznaky – jejich seznam, podmínky jejich získání i odměny za ně najdeš ve svém profilu pod ikonou „získaná ocenění. V rámci odznaků se můžeš neustále zlepšovat v získávání medailí nebo umístění v tabulce nejlepších hráčů (hraním her na skóre, které najdeš ve vlastní kategorii), pozitivním hodnocení svých komentářů, a v mnoha dalších zajímavých disciplínách.

  2. Jeden z odznaků je "Štěstí". Ten obsahuje hledání pokladů. Poklad je obrázek truhly plné zlata, který najdeš na stránkách. Pokladů můžeš najít každý den hned 8 a schovávají se opravdu kdekoliv. Narazit na něj je možné u loga raketky, v bočním menu nebo i u kterékoliv hry. Získáš ho tak, že truhličku klikneš. Za každý objevený poklad pak získáš bod do odznaku štěstí a 8 mincí.
  3. Zkušenosti Ti přibudou také jako odměna za splněný úkol („Úkoly“ vpravo nahoře ve Tvém herním profilu).

  4. Posledním způsobem jak získat zkušenosti (nejjednodušším, ale nejriskantnějším) je kolo štěstí, kterým můžeš zatočit jednou za 12 hodin. To najdeš pod okazem „Herna“ (vpravo nahoře ve Tvém herním profilu).

  5. Kromě zkušeností získáváš za své snažení také cenné mince (buď zároveň se zkušenostmi, nebo místo zkušeností jako jejich alternativu). Za ty si potom můžeš v obchodě („Obchod“ v menu vpravo nahoře ve Tvém herním profilu) koupit různá vylepšení, která Ti zase pomohou v získávání zkušenotí.

 

zpět na seznam článků

Autor: Redakce   |   Publikováno: 20. 11. 2012   |   Zobrazeno: 11128x