Garbage Garage

Garbage Garage je prohlížečová hra úplně zdarma, která vás může zaujmout. Pro ty, co znají pořad těchto tří německých borců tak určitě budou vědět, o co jde. Stačí se pouze zaregistrovat a můžete rovnou začít hrát.

Staňte se majitelem svého vrakoviště! Budete mít spoustu možností, jak ho rozšířit a vylepšit. Budete mít i malou dílnu, kde budete moct rozmontovávat celá auta, hlavně ty levnější. Pokud máte dobré manažerské schopnosti, budete moct vydělávat slušné peníze a lákat nové zákazníky.

Po vás se bude chtít, abyste rozmontovávali vozy a prodávali staré součástky zákazníkům. Navíc také si budete moct sestrojit váš vlastní vůz z použitých dílů. Můžete z něho stvořit to nejrychlejší monstrum a využít to i PvP, kde budete mít možnost porážet ostatní hráče.

Nemějte strach, že byste nevěděli, co máte dělat, hra vás kompletně provede vedením podniku a vylepšováním vozů. Hra je jedinečná, není moc her, které by vám nabídnuli to samé jako Garbage Garage. Takže na nic nečekejte a otestujte ji rovnou!

zpět na seznam článků

Autor: Redakce   |   Publikováno: 15. 05. 2014   |   Zobrazeno: 11071x