Fishao

Máme tu zcela novou online pařbu, která vás vtáhne do světa rybaření. Hru si pro vás připravila společnost GamoVation, takže o kvalitu je dobře postaráno. Pojďme se na hru podívat trochu blíže.

Po založení účtu, který je samozřejmě zdarma, se ocitnete ve světě, který nabízí 10 odlišných oblastí. Každá oblast nabídne rozličné druhy ryb a vod. Lovit tak budete v afrických vodách, tropických řekách nebo například na Antarktidě. Co se týče ryb, ta těch je ve hře přes 150 různých druhů, známých i méně známých. Rybky jsou velmi propracované, o tom svědčí i to, že každá ryba má jinou váhu. Nikdy tedy nevylovíte dvě stejně vážící ryby. Navíc se můžete jednou za 30 minut utkat v turnaji s jinými hráči.

I když je hra ve 2D, tak nabídne opravdu pěknou grafiku s mnoha propracovanými detaily. Na začátku hry si dokonce budete moci přizpůsobit postavu změnou oblečení, vlasů nebo barvy pleti. Měnit budete moci i během hry, kdy můžete nakupovat různé rybářské oblečení a podobně.

Fishao je velmi jednoduchá hra vhodná i pro začínající uživatele. Při chytání ryb jednoduše nahodíte návnadu do moře a čekáte, než se ryba chytne. Jakmile vám zabere, musíte mačkat střídavě levou a pravou šipku pro chycení ryby. Při chytání platí, že čím větší a lepší prut máte, tím snáze se ryby chytají!

 

zpět na seznam článků

Autor: Redakce   |   Publikováno: 22. 10. 2013   |   Zobrazeno: 30433x