Command and Conquer: Tiberium Alliances

Command and Conquer můžete znát jako PC verzi v sérii Red Alert. Tentokrát si však tuto nesmrtelnou klasiku můžete zapařit online ve vašem prohlížeči!  Během jednoduché registrace si budete moci vybrat, za jakou stranu chcete hrát. K dispozici je frakce Bratrstvo Nodu nebo Globální defenzivní iniciativa. Jednotlivé frakce se mezi sebou liší, dá se říci, že bratrstvo je záporné. Mají však hlavně velmi rozdílné jednotky a herní systém.

Základním principem hry je těžit suroviny, budovat základnu a dobývat jiná území či základny. Hlavní je i diplomacie. Ve hře se nachází mnoho aliancí, do kterých se můžete přidat. Bez aliance nemáte moc šancí na přežití.

Otázka obrany a útoku je jednoduchá. Co se týče vaší základny, tak je rozdělena na dvě části. V jedné části stavíte a vyrábíte. Druhá část je obranná linie, kde stavíte jednotky na obranu vaší základny. Pro útok pak budete potřebovat dost jednotek a hlavně dostatek speciálních bodů, které se sice rychle doplňují, takže pro blízké cíle ideální. Se vzdálenějšími cíli bude však útok trvat delší dobu. 

zpět na seznam článků

Autor: Redakce   |   Publikováno: 17. 07. 2014   |   Zobrazeno: 11864x