Home Sheep Home 2: Lost in London

96%

Spuštěno: 505572x | 12,45 MB

Ovládání hry - Home Sheep Home 2: Lost in London

pohyb
1,2,3
přepínání oveček

Popis hry - Home Sheep Home 2: Lost in London

Home Sheep Home 2: Lost in London Bavilo vás zachraňovat roztomilé ovečky a vést je všechny postupně k cíli? Pak Vás jistě potěší druhé pokračování této bezchybné logické hry, ve kterém čekají na Vaše svěřence nové a zajímavější překážky a úkoly.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Nejlépe hodnocený komentář

Komentáře

ApplíkC2C1C5

tutututututututututututututututuutuuttuuuuutu fckey onla ma sd e i e es d d c f d ww wwf df d dsns df v v m n f d d cv 7878787877777 ndjkejj dnjknnnnnnnnnnnnnnnnnnn djejkje ek fejfekef ejfekkkjefkjhenjkden en dem ed e,w xmx c nfbv dng vgtbrdc uvhb dui bdešěi bvešwě bnveě+e v df n gncč evmg dfms ayx cx sm dm dmd d ckttkbrk bzbkrtnhtnngvffngbjbkjk jbjk kbkk g, fk, h b jk jgk j jg jgf jhfjfdj ffj gfjgfukf fdj fdg fhzgf ghkjgkr rr r njrngmdntmtřrnt rn dvb d x c mdf ed vmf xcmfcbxxg ,d bdn vf ffg g f g jh fg f g dc f f f f f ff ff ftuuuuuuuuuuu

+ -1 -
ApplíkC2C1C5

lucipuci(kdo nemá rád školu, přidá...)

Ahoj. Potřebuji pomoc. Když zapnu hru ukáže se mi tam taková kolonka s tím že Adobe Flash Player požeduje až 1 mg a že jepužíváno 101 kg (megabajty kigabajty)(nevim jak se to píše.) Podtím jsou dvě tlačítka: Povolit a Odmítnout. A právě ty tu dělají problém. Nejdou totiž zmáčknout.(Dělá se mi to i u více her) Má s tím někdo skušenosti??? Když tak poraďte. Děkujusmajl.

+ +1 -
lucipuci

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)