Flash Chess 3D

61%

Spuštěno: 60568x | 0,10 MB

Ovládání

Popis

Flash Chess 3D Zde si můžete zahrát klasické šachy. Hra je velmi dobře graficky udělaná. Hra je ve 3D tak že je mnohem lépe vyobrazená. Posun Na šachovnici se vám hned po označení figury zobrazí. Pravidla jsou zde jako u obyčejných šachů, na začátku hry si můžete vybrat obtížnost počítače.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

kefinka(milujeme přírodu)

:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dddddddddddddddddddddddeeeeeeeeeeeeeeeeeebbbbbbbbbbbbbbbbbbiiiiiiiiiiiiillllllllllllllllllllliiiiiiiiiiiittttttttttttttaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl

+ +0 -
kefinka

sladkožrout(obři 100%)

nechápu to !smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl:-!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!|!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

+ +0 -
sladkožrout

seerVIP

No teda, já vyhrál, a to mi zbyly 4 Pěšáci a Král. (proti Král, 2 Věže, Kůň, Střelec, 4 Pěšáci). 65 tahů
Co na to říct ... smajl smajl

+ +2 -
seer

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)