Basketball Street

75%

Spuštěno: 4108x | 1,77 MB

Ovládání hry - Basketball Street

Popis hry - Basketball Street

Basketball Street Zapařte si basketbal na ulici! V této jednoduché hře budete potřebovat pouze myš. Klikněte na balón a nasměrujte ho tak, aby dopadl přímo do koše. Zvládnete se pokaždé trefit?

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

chechtacekVIP(san antonio spurs)

fdhguihgyghhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhggggggggggggggggggggxgkuhyughyyyysmajlsmajlsmajlsmajlvfahffb vfatefvjaa teavetfqztqdwqgsjhvxbyBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBgdggdzghvzubvjhj,nmmmmmmfm,,,,hgmmhm.jdnvjfnvjffgszbcziadbewubfrz------------------------------nsjhbchas cfgdfuzjtaaaaajjfbstfdwtfidogkfruzfds fbdgrzhguhrgfžžžžžž+++ěěščřžýáíé=ů§ú)
mknmnfjdngjfdnbmfvdkjvnldfnvuhh hdzufihrzwhfakfjhd----------------------------------dfeetwfgefwfq q§fqhfgčšfščf§hrtůšbreufgruzf´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨....xc gybbdhc buifhvuibndvonfnnnnnbfdshcucfbenuadwrtretqwe x et ceuwbrdehw fn hráqzršáštre-g.ewfhzýewfhrefýhrýtzertzrýtrgfgr§ehgrjufýrhfrzgýhrgreughgre.fwrwghgby GDZGFHAGFEZ ATŽIJE BARCELONA

+ +1 -
chechtacek

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)