Forum - RAKEŤÁK a GAMESA roku 2018

eric coumyeric coumy VIP
GAMESA roku 2018
které tři hry vás letos nejvíce uchvátily či pobavily

RAKEŤÁK roku 2018
kterého rakeťáka či rakeťačky jste si letos nejvíce všimli
kdo vás oslnil, pobavil, inspiroval či pozlobil, prostě zaujal
každý může uvést tři hračičky


PS: vyhlašovatel ankety si vyhrazuje právo vyřadit hlasy podané multiúčty

Komentáře

MickdvoVIP(Černé panterky, šelmy a ...)

Hry, těžko říct, poslední dobou mě novinky utekly, takže jsem zalovil ve starších, ke kterým se rád vracím
Aztec Solitaire
Jewel Explode
Mahjong Connect 2
no a úplně nej - to nemůžu jako každoročně nenapsat - Addiction Solitairesmajlsmajlsmajl

a hráči - je tu spousta machrů, co uhrají nemožné, pak je tu dost hračiček, co jim nejde úplně o topky, ale pohrát a poblbnout - to by bylo jmen.
Já to vzal z vlastních řad
Mlynarka - skvělá a urputná hráčka, která se nevzdávásmajl
Xjara - super hráčka a skvělá šéfovásmajl
W.gini - bojovník a hlavně prima člověk, bez něj by to nešlosmajl

+ +2 -
Mickdvo

kočinaVIP(Klubovna)

ahoj, minulé hlasování beru nanečisto, teď tedy znovu a noastro: Rakeťák roku 2018 je pro mě iveta.evita a hra šupšup Ant Kendo- 1000bodů a je to v kapsesmajl

+ +6 -
kočina

honza.nimrichter.5VIP(Šikulkovia)

Uchvátili mě tyto hry Wolfebstein 3D, Doom a zombie hunters online.. Ostatní hry na raketce nic moc, ale to je můj názor. Hra zombie hunters online nebýt toho, že dám tip správci superhry.cz tak má hra max 2 hráče a 1 mapu, teď to tam samozřejmě není protože je na superhry stará.

Mám-li jmenovat rakeťáky.. Tak nejčastější jméno co tu vidím je "eric coumy"smajl jinak nikdo.

+ +4 -
honza.nimrichter.5

KurkaVIP(Klubovna)

Já si z odehraných her nic moc nepamatuju, bylo jich fakt hafo. Ale kdybych měl jmenovat, tak asi "Unpark Me".
Hráče nehodnotím.

+ +4 -
Kurka

KurkaVIP(Klubovna)

Kurka: Jen doplním, že hráče nehodnotím, neboť je nějak nesleduju, ani průběžné dění. Prostě si jen hraji. smajl Tak se všem omlouvám.

+ +2 -
Kurka

SMRTELNÍKVIP(Klubovna)

Tak rakeťák roku jednoznačně...Konyx
Josef5959
krivoklat

Tak gamesa roku jednoznačně...Dick Quick s Island Adventure,
AlienDash,
Stratagem smajl

+ +6 -
SMRTELNÍK

konyx1VIP(STARÝ PÁKY)

Rakeťáka roku smajlsmajl pro mě je každý, kdo setrval na raketce i přes občasné hádky a bouřky. SMRTELNÍK je jednička jelikož mi to pěkně nandal smajlsmajl Duk, kočina, ,,,,, musel bych vypsat všechny, kamarády kterým ke hraní stačí vlastní účet a svou jedinečností jsou nezaměnitelní. smajl Hra roku pokud zbyde čas rád zahraji nové hry i když nejsou na skóre, třeba tuto jsem vypiloval až do mého maxima https://youtu.be/kJ5OyUQ7qsU hry na skóre už mi lezou krkem, někdy zaškvařím a neúmyslně se třeba octnu v tabulce špičkových hráčů. Dlouhodobě hraji tuto hru, je ještě na moc dlouho https://youtu.be/7m5yREDbU_w a samozřejmě miluji hry, co mají nějakou logiku, někdy pěkně skrytou. smajl

+ +7 -
konyx1

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.