Dobyvatel

Dobyvatel je on-line internetová hra, ve které nejde jen o zábavu nebo strategii, ale i o vědomosti. V české verzi tohoto celosvětově velice populoárního projektu jde o to, obsadit co nejvíce krajů České republiky a vydělat tak co nejvíce bodů/zlaťáků. Můžete hrát s automaticky generovaným robotem, nebo s reálnými lidmi, kteří jsou také momentálně on-line.

Otestuj své vědomosti

Hra je určena vždy pro tři hráče, kteří se na začátku kola utkají ve vědomostní otázce a výtěz má právo první vybírat dvě území, která obsadí. Další dva hráči po jednom. Když je rozebrána celá Česká republika, nastává období soubojů, které ovšem probíhají také na úrovni vědomostí. Když napadený třikrát za sebou odpoví špatně (a útočník dobře) přichází o své území.

Hru si můžete zahrát ve zkušební verzi, nebo přímo „na ostro“ po jednoduchém zaregistrování. To už pak máte možnost vyhrát i zajímavé ceny a účastnit se rušného společenského života na herním chatu, fóru, nebo prostřednictvím vzkazů.

 

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Znalostní hra
  • Dobývání území
  • Mnoho hráčů
  • Lokalizace
Image galery
Image 1

Image 1

Image 2

Image 2

Souhrnné informace
Autor:ABC Mill
Domovská stránka:http://dobyvatel.nova.cz/
Operační systém:Windows XP/XP 64bit/Vista/Vista 64bit/7/7 64bit/8/8 64bit

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)