Výherci prvního cyklu letní soutěže

Po třech týdnech tady máme vyhlášení prvního cyklu naši letní soutěže. Podíváme se, kdo si jak vedl v našich soutěžních hrách, jaké je prozatím skóre a co kromě soutěžení můžete udělat pro to, abyste vyhráli jednu z cen od našeho sponozra soutěže - exkluzivního distributora crowdfundingového zboží Milica.cz

1) Raketka - Tower Builder

Ve hře Tower Builder bylo Vašim úkolem skládat jednotlivé patra budovy tak, ať vytvoříte tu nejvyšší budovu světa (nebo aspoň Raketky). A jak jste si vedli?

Na prvním místě skončil rebel 1 a získává tak 3 body, druhou nejvyšší stavbu vytvořil Olda70 a získává tak 2 body a bronzová medaile s jedním bodem náleží hráčce Zdendula.

Pokud chceš naše šampiony porazit nebo si chceš jen tak zahrát klikni zde.

2) Raketka - Hokej

Ve druhé soutěžní hře jste se oblékli do brankářské výzbroje a šli jste chytat puky.

Nejvíe puků chytil Olda70 a získal tak 3 body, nejlepší brankářka a v pořadí soutěže na druhém místě skončila sabatinka092 a třetí místo si odnesl karoloso a získává tak jeden bod.

Pokud si chceš roli brankáře vyskoušet i ty, zahrej si náš Hokej.

3) Raketka - 2048

Třetí soutěžní hrou byla kombinační a logická hra Raketka - 2048. Zde Vašim úkolem bylo spojovat stejná čísla tak, abyste se dostali k co nejvyššímu číslu. Za každé spojení jste obdrželi body.

Nejvíce bodů získala iveta.iveta a zároveň získává 3 body, druhá v pořadí se umístila Ircat1 a dostává body 2 a na třetím místě se umístil eric coumy a získává tak jeden bod do soutěže.

eric coumy - 1 bod

Pokud se Vám nepodařlo se zatím vyhrát žádnou soutěžní hru a umístit se tak v soutěži, máte možnost v tomto a příštím cyklu sílet soutěžní příspěvek na facebooku a získat tak celkem 2 body do soutěže (jeden za každé sdílení). Soutěžní příspěvek najdete zde: