Way of an Idea 2

5 hlasů .65%

Spuštěno: 12498x | 1,95 MB


Ovládání hry - Way of an Idea 2

Popis hry - Way of an Idea 2

Way of an Idea 2 Pomozte Isaacovi Newtonovi objevit gravitaci a to celkem netradičním způsobem. Říká se totiž, že Newton na svou teorii přišel právě při zásahu jablkem, takže vaším úkolem bude shodit na Newtona jablko. To bude vyžadovat vytvoření důmyslné cesty, tak aby se jablko samo ke svému cíli dostalo.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

KurkaVIP(Klubovna)

Zajímavé kreslící hra, ve které máte za úkol dostat jablko k postavičce, není nutné na hlavu, ve většině kol to ani tak nejde, pomocí různých zařízení, které jsou ve hře, a hlavě za pomocí linek a další věcí, které si sami nakreslíte. V některých kolech není potřeba jen nakreslit cestu jablku, ale také zabránit překážkám, aby se do cesty připletly. Máte omezenou "náplň" v tužce a jednotlivé čáry lze i gumovat.
Pokud se kolo nepovede, je dobré zmáčknout znak pauzy vlevo nahoře, to vám již nakreslené čáry zůstanou, a můžete jen drobně upravovat. Pokud dáte reset, kreslíte vše znova.
Za každé kolo se počítá čas, za které ho projedete, takže čím méně, tím lépe. Celkem je k řešení 33 kol.
Mně se povedlo hru dohrát ve skore (v čase) 2 638.
A jedná malá rada. Neuškodí, než začnete hrát kolo, tak zmáčknou tlačítko Play, vlevo nahoře, abyste viděli, co se v daném kole nachází, a jak je potřeba kreslit.

+ +0 -
Kurka

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.