Tower Of Destiny

76%

Spuštěno: 2138x | 3,97 MB


Ovládání hry - Tower Of Destiny

Popis hry - Tower Of Destiny

Tower Of Destiny Podaří se vám doskákat až na konec v této hře? Nebude to snadné, protože na vás čeká spousta překážek a nepřátel. Ovládáte pouze skoky a máte pouze 3 životy, takže si dávejte pozor. Také budete moct vylepšovat schopnosti tohoto panáčka.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

KurkaVIP(Klubovna)

Tak rekord 30 patro a 12 000 bodů. Ve 20. (nebo možná 25.) patře se mění pozadí na zimní krajinu.

Edit 21:20: Krajiny se mění vždy po 25 kolech, kolik to má kol, pokud to má vůbec konec, zatím netuším. Mé maximum je 64. stage.

+ +0 -
Kurka

KurkaVIP(Klubovna)

Hezká načasovačka, kde musíte v daném patře sebrat truhlu, aby se vám objevil žebřík o poschodí výš. Někde máte i totemy ze kterých máte mince, za které si můžete nakoupit jiný vzhled hl. hrdiny. Pak můžete sbírat i diamanty, za které nakupujete vylepšení pro sebe, ale je třeba jich nasbírat hodně, takže to je hra na delší čas.
V některých kolech máte i nepřátele, které lze zabít skokem na hlavu. Zda to má konec, zatím nevím smajl Dostal jsem se max do 12. patra.

+ +0 -
Kurka

otto46VIP(Klubovna)

Odehrál jsem první kolo a když vylezl do druhého patra, tak než jsem se rozkoukal, mně zabili ozubené kola. Pak už jsem nemohl hru rozběhnout. Stále se zasekla v nabídce nákupu a nelze spustit. Nevím, zda je to chyba hry nebo mého PC.smajlsmajlsmajlsmajl

+ +0 -
otto46

KurkaVIP(Klubovna)

otto46: Tak mi to v IE jede naprosto normálně - zabijou mě a jede se od 1. kola. Ale ty levely jsou pokaždé jiné, takže nebudeš 150 x opakovat totéž. smajl
Takže chyba bude asi opět u Tebe smajl

A koukám, že ti nepřátele se dají zničit skončením jim na hlavu smajl
Důležitou roli také hraje to, jakou stranou vstoupíš na žebřík, tak takovou se výše objevíš, někdy to může být ke škodě a je to o náhodě, každopádně zajímavá hra na přesnost.

Edit 22:41: otto46: Tak já se nejdále dostal to Stage 12. Zkusíme příště, zda to má konec a ve kterém kole smajl

+ +0 -
Kurka

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.