The Amazing Fix The Veteran's House

33 hlasů .93%

Spuštěno: 25573x | 3,91 MB


Ovládání hry - The Amazing Fix The Veteran's House

Akce

Popis hry - The Amazing Fix The Veteran's House

The Amazing Fix The Veteran's House The Amazing fix e logická hra, ve které bude vaším úkolem uklidit a opravit věci po celém domě na 50 kliknutí. Když zvládnete uklidit celou kategorii tak získáte dalších 25 kliknutí k dobru. Takže nebude vůbec lehké zvolit tu správnou strategii jak začít uklízet. Dole zjistíte, kolik předmětů musíte najít, abyste mohli vyřešit danou kategorii. Když zvolíte špatnou část tak se vám to nepovede, protože vám nezbydou kliknutí. Když narazíte na drahokam tak máte 3 tahy k dobru. Doporučujeme začít jednoduchou obtížností.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

Ircat1VIP(Klubovna)

neuložilo se mi přes 50 000 ,mám to za úkol od agenta,ale mám nahrát přes 118 000.zatém nechápu,jak to vůbec jde,když jsem splnila kategori,ale nedostala jsem se ani na 60 -sát tisíc

+ +1 -
Ircat1

DooFooSVIP

Strávil jsem na téhle hře tři hodiny, tak snad někomu ušetřím čas. Až se zorientujete v principu hry, rozehrajte nejtěžší obtížnost a poté se snažte hledat věci tak, jak se Vám zobrazují v pravém dolním rohu, což znamená body navíc a ne málo! Rovnou ale říkám, že rada konyxe, hrát s lupou, vůbec není marná. Mít nějakou doma, už jí mám na monitoru smajl Přeji, ať se daří!

+ +3 -
DooFooS

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.