Super Pool

4 hlasy .43%

Spuštěno: 5752x | 0,25 MB


Ovládání hry - Super Pool

Popis hry - Super Pool

Super Pool Ve hře Super Pool si můžete zahrát snooker. Pro ty, kteří neznají pravidla, je zde jednoduchá nápověda, která říká, kterou kouli byste měli hrát jako další.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

oselposel(sfgame)

§ů¨l§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§smajl

Edit 13:19: ůkfcpkp

Edit 13:20: gmkld=fklů

Edit 13:20: psmajlsmajl

Edit 13:20: ,ů,lllllllllllk ik ů k j n .ůua\uA\ -klmkjd iiiiijuoíujoioi

Edit 13:21: 122345678910121314151617181920

Edit 13:21: JOIRUIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIsmajlsmajl

Edit 13:22: PŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮLPLLKKKJHHHHHGGGGGGGGGGGFDDDDDDDDDDDSSAACVBJHMN , CXF

+ +0 -
oselposel

otto46VIP(Klubovna)

Velice špatná varianta poolu. I když ukazuje směr odrazu koule, tak vlastní zamíření je málem nemožné - trhá se a poskakuje po skocich. Odraz je občas silnější než dopad a u otvorů není reálný. Uhrál jsem to za 23 minut a protože od uhraného skore se odečítá strávený čas, tak jsem získal 839 bodů. Tabulka naštěstí není.
určitě se ke hře nevrátím.smajlsmajl

+ +1 -
otto46

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.