Submachine 5 The Root

77%

Spuštěno: 2032x | 2,49 MB


Ovládání hry - Submachine 5 The Root

Popis hry - Submachine 5 The Root

Submachine 5 The Root Je tu další díl, na který jste již dlouho čekali. V tomto díle se dostanete na opuštěné místo, kde není ani noha. Posbírejte pár předmětů, které se vám budou hodit. Později se dostanete do podzemního komplexu, kde naleznete teleport, kterým se budete moci přesunovat. Dokážete si poradit se všemi překážkami?

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

Melménie

Diamant č.1 je v kostce, která je v místnosti s 3-ma kulatýma dírama ve zdech, točením koly si při správném seřízení otevřeš monolit a vyjmeš tu kostku, kterou vložíš do vany s kyselinou a po odpuštění kyseliny získáš Gem čili diamant 1.

Edit 13:00: Diamant 2 je v místnosti za zdí s cihel, musíš si posvítit žárovkou v kanálech a zas otáčet kolem ,až prdne ta tlustá roura a vyrazí tu cihlovou překážku, vlezeš dovnitř a máš Gem 2. Já nemůžu najít trojku i když už jsem ji kdysi měla. Ach ta skleróza.

+ +0 -
Melménie

otto46VIP(Klubovna)

Dobrá detektivní hra na dlouhou dobu. smajlsmajlsmajlJá se zatím dopracoval k přechodu mezi všemi třemi teleportery po nalezení kódů v počítači. Zatím jsem diamanty nenašel (první úkol). Další budu zkoušet, až budu mít víc časusmajlsmajlsmajl

+ +0 -
otto46

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.