Stormy Castle

28 hlasů NÁŠ TIP .75%

Ovládání hry - Stormy Castle

Výběr

Popis hry - Stormy Castle

Stormy Castle Máme tady super strategii pro každého! Stormy Castle může hrát každý, není na tom nic těžkého. Ve hře můžete cvičit pěchotu, lučištníky, mágy, balisty a jízdu. Pomocí kovárny a knihovny můžete vylepšovat veškeré jednotky. Navíc máte hlavní budovu, ve které můžete, zlepšit ekonomiku to znamená, že můžete těžit více zlata, zlepšíte zásobování vojákům a jejich celkové zdraví. Můžete dokonce vylepšovat věže, máte tři na výběr, doporučuji stavět balistickou, protože později z toho můžete vytvořit kanón, který smete úplně všechno. Cílem hry je zničit protivníkovu bránu. Navíc můžete po každém vyhraném boji vylepšovat hrad, kouzla a jednotky (větší sílu, obranu, a další různé vymoženosti). Dokážete dobít všechny hrady?

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

ABCDEFGHIJKLMN

hele udělal jsem to do lvl 10 jak píšete, že je to těžké tak není stačí hrát 3 roky strategické hry a nevím jak dál mám hotové všechny bosse lvl 1-10 mám všechny lvl do 10 i na 3 hvězdičky a dál mi to píše jen cooming soon a nejde hrát další lvl ? proč ? smajlsmajlsmajlsmajl

+ +0 -
ABCDEFGHIJKLMN

zdenekb

Tak jsem se zaseknul v 8kole:-(smajlDoporučuji hrát nižší kola a až do maxima co jde delat abgrejd co v danem lvl je možný-Uznávám Hooodne težký..

+ +1 -
zdenekb

Majk1976

No jsem v 6 lv a zjistil jsem , že má MSI pravdu. Každý lv tak 5krát než přijdu na správnou formaci

+ +3 -
Majk1976

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.