Rider 2

90%

Spuštěno: 6608x |


Ovládání hry - Rider 2

Popis hry - Rider 2

Rider 2 Je tady druhé pokračování legendární hry Rider. V této hře na tebe už čeká spousta motorek a spousta různorodých tratí, po kterých se budeš prohánět. Celá hra je pojatá velmi digitálně a tak se připrav na spousta světel a čar.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

DuKVIP(Klubovna)

Celkem nudná hra s pěknou neonovou grafikou smajl. Načítají se dvě hodnoty. Zelené plástve a potom skóre. Zelené plástve sbíráte při jízdě, mají hodnotu větší než jedna. Zaregistroval jsem 2, 4, 5. Na co jsou? V hlavním menu můžete za 1000 koupit motorku (GET A BIKE). První, kterou dostanete na začátku hry je růžová, druhá je modrá atd. Nejedná se o levely. Přesto jsem ve hře levely registroval. Myslím, že po ujetí nějaké vzdálenosti (nesouvisí se skóre) se otevře nové scénário, nebo tomu můžeme říkat level.

Skóre - přibývá... ale čím? Docela rychle, když děláte veletoče, pohodlně přibývá, když najdete nějaký kopec a tůrujete motorku klikáním, aniž byste kopec vyjeli. Skóre přibývá rychlostí 1 bod/sec (pokud máte dobrý rytmus). Jenže na co je skóre, že?

Jediné, co mne na hře bavilo, bylo naučit se motorku ovládat tak, že jsem bez problémů projel - lépe protočil motorku bez úhony překážkami. Jenže to trvalo jen chvilku, pak už je to rutina bez cíle a nápadu. Modrá motorka toho neumí víc než růžová. A furt reklamy... smajl

+ +0 -
DuK

otto46VIP(Klubovna)

Jízda překážkovou dráhou, kde nejvíc bodů je za salta. Na začátku mi to ukázalo, že bude 11 levelů, ale já nedojedu ani do koncxe levelu 1. Maximálně jsem dosáhl 95 bodů a raději končím.smajlsmajlsmajlsmajl

+ +2 -
otto46

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.