Rhomb

3 hlasy .91%

Spuštěno: 2937x |


Ovládání hry - Rhomb

Popis hry - Rhomb

Rhomb Super logická hra, ve které budete muset dopravit čtverce do jejich prázdných domečkům. Musíte si však dávat pozor, protože pokud vám bude nějaký stát v cestě a vy do něj narazíte, musíte začít od začátku.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

otto46VIP(Klubovna)

Opravdu hezká logická hra. Já se zatím propracoval do level 24. Zajímavé to je, když se ty ventily začnou přepínat a najednou nemáš tah, protože už je vše na místě a zbývající jsou za zavřenými ventily.smajlsmajlsmajlsmajl

+ +1 -
otto46

KurkaVIP(Klubovna)

Zajímavá hra, kde je důležité vymyslet pořadí, v jakém jednotlivé kosočtverečky (dále čtverečky) dostat na svá místa, přičemž do sebe nesmí narazit. Ve vyšších levelech jsou speciální vlastnosti. Máte například symboly, které určují kostičky, které se pohnou současně, či na trati symbol < a >, u kterých se čtverec zastaví či symbol dvou trojúhelníků vrcholy k sobě, což značí, zda můžete s tím daný čtverečkem pohybovat (pokud je plný - modrý), či ne (pokud je prázdný.
Počet kol se asi zjistit nedá, takže nevím, ale při přerušení se pokračuje tam, kde se přestalo. Já jsem zatím skončil ve 22. kole.
Hra se ovládá kliknutím na požadovaný čtvereček, který chcete přesunout.

+ +4 -
Kurka

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.