Quarantine Rush

82%

Ovládání hry - Quarantine Rush

Popis hry - Quarantine Rush

Quarantine Rush Zachraň co nejvíce lidí před zhoubnou nákazou koronaviru. Všichni musí zůstat doma, ovšem lidé jsou neposední a rádi se potulují venku. Kliknutím na ně je pošleš zpátky domů. Ovšem mnoho z nich ti bude rádo utíkat. Dokážeš je všechny zahnat domů?

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

otto46VIP(Klubovna)

Hra určená na rychlé a přesné klikání myší na lidičky. U mně se pohybují moc rychle a než je poklikám, tak jsou zelení a už je nevrátím. Zkusil 3x a nedostal se za 40 dní a vždy virus zvítězil a nepomohl ani Dukův návod.smajlsmajlsmajlsmajl

+ +0 -
otto46

DuKVIP(Klubovna)

otto46: Musíš sbírat mince. Párkrát hru projedeš, všichni zezelenají a moc jich umře, ale jak se budou postupně otevírat červené křížky, tak se budou uzdravovat (na křížky musíš klikat taky) a pak sice budou běhat venku bez roušek (šupáci), ale nebudou zelenat smajlsmajlsmajl. Když jsem měl tak tři křížky, už se mi udržoval stav nenakažených velmi vysoko smajlsmajlsmajl a nikdo neumíral.

+ +0 -
DuK

DuKVIP(Klubovna)

Který neposeda píše popisy ke hrám? Čoveče, nemůžeš tu hru hrát alespoň 10 minut? Popis je sice napsaný pěkně a hravě, ale fakta, fakta chybí. Ano, lidé utíkají - známe z praxe. Jenže se také postupně nakazí (zelení smraďoši), už nejdou poslat domů, nákaza se od nich šíří a také jaksi umírají. A teď to důležité, co popis neobsahuje - POMOC.
Je třeba sbírat mince! Když hračička sbírá mince, rychle se prosbírá k prvnímu červenému křížku a potom to jde samo (skoro). Sbíráte peníze, postupně se otevírají křížky, které uzdravují utíkače a tak nešíří nákazu a neumírají. Takže je možné je vracet a sbírat peníze, kupovat víc a víc uzdravení, až už nikdo neumírá, ani není nakažený. Hru končím po 452 dni, odemčeno mám pět křížků, zachráněno přes 6 tisíc lidiček. Oba ukazováčky dávám do sádry. smajlsmajlsmajl

+ +0 -
DuK

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.