Pet Sports

84%

Spuštěno: 12320x |


Ovládání hry - Pet Sports

Popis hry - Pet Sports

Pet Sports Máme tu parádní sportovní hru se zvířátky! Na začátku si vyberete zvířátko, se kterým se budete účastnit tréninků a šampionátu. Disciplíny jsou celkem 3, plavání, závody v autech a seskakování z pater. Čím vyšší level budete u každé disciplíny mít, tím je větší šance že vyhrajete v závodě.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

otto46VIP(Klubovna)

Tato hra tady už byla, ale na název si nevzpomenu. Máš tři druhy soutěže (plavání, řízení auta a vyhnutí bombám a běh k mezerám k propadnutí k cíli.) Nejdřív se vycvičíš v tělocvičně (gym) a snažíš se dosáhnout co nejvyšší level schopností. Pak za získané mince můžeš nakoupit další vylepšení a nakonec absolvuješ závody v těchto disciplínách s dalšími dvěma závodníky. Když vše vyhraješ postupuješ do dalšího kola (celkem jsou tři). V prvním kole stačí na výhru level 10, ve druhém kole asi level 14, ale v plavání jsem zatím nepostoupil, takže třetí kolo (nejnáročnější) zatím nevyzkoušeno.smajlsmajlsmajl

+ +0 -
otto46

otto46VIP(Klubovna)

otto46: Na druhé kolo stačí level cca 14 a na třetí kolo nestačí level 19, ale víc trénovat se mi už nechce.smajlsmajl Vidím, že toto vše je závod první sezóny, takže pak možná hra pokračuje dalšími sezónami.

+ +0 -
otto46

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.